مجموعه آبزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات چیپس میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

میگو صادراتی | بازار بزرگ فروش انواع میگو

آنچه در این مقاله می خوانید...

سفارش انواع میگو در بازارصادرات بهترین میگو به جهانلیست قیمت میگو صادراتیپخش مستقیم انواع میگو در بازار
میگو صادراتی

میگو صادراتی عنوان گونه خاص یا سایز خاصی از میگو نیست و تقریبا تمام انواع میگو ها موجود در بازار بزرگ فروش ایران قابلیت صادرات دارند.تصور اشتباهی است که فکر کنیم میگو های درشت و بسیار با کیفیت فقط خریداران خارجی دارند. بسته به بازار و ذایقه کشور متقاضی میگو مناسب برای صادرات انتخاب می شود.

میگوجالب است بدانید :میگو های صادراتی طبق دسته بندی زیر در بازار های بین المللی عرضه می شود و هر کدام از آنها سایز بندی و قیمت های خاص خود را دارند.

  • Head on
  • Head less
  • PUD
  • PD

 

 

سفارش انواع میگو در بازار

انواع میگو های بازار ایران بطور کلی در چهار گروه اصلی گنجانده می شوند.

  • میگو با سر
  • میگو بی سر
  • میگو پاک شده با رگ
  • میگو اماده طبخ

 

سفارش انواع میگو های ذکر شده فقط از طریق شرکت های عمل اور معتبر امکان پذیر است. این امر زمانی اهمیت بیشتری دارد که میگو خریداری شده نیاز به پیمودن مسیر طولانی تر برای رسیدن به دست مصرف کننده را دارد. شرایط نگهداری میگو تعیین کننده کیفیت محصول نهایی در زمان مصرف است.

 

صادرات بهترین میگو به جهان

بهترین میگو برای صادرات با در نظر گرفتن شرایط بازار مقصد در جهان تعیین می شود. ولی بطور کلی نمونه بی سر میگو از جمله مرغوب ترین و بازار پسند ترین نوع میگو است که این امر به دلیل امکان نگهداری طولانی تر میگو بی سر بدون افت کیفیت گوشت آن می باشد. کد تعرفه صادرات میگو ها 030695 است که این کد مربوط به انواع میگو های آب شیرین و آب شور جه به صورت تازه و چه فراوری شده است. لازم به ذکر است این کد بین المللی در تمام گمرکات جهان یکسان است.

کد تعرفه میگو

منبع :https://trademap.org

لیست قیمت میگو صادراتی

لیست قیمت دلاری میگو صادراتی هر سال بسته به مقدار برداشت و دیگر شرایط و در اتحادیه های پرورش دهندگان تعیین می شود. قیمت میگو دریایی همواره بالاتر از میگو پرورشی است که با توجه به تقاضای فراوان میگو دریایی طبیعی به نظر می رسد.سایز بندی های میگوی صادراتی به ترتیب زیر است و هر سایز قیمت متفاوت با بقیه دارد.

لیست قیمت میگو صادراتی

 

پخش مستقیم انواع میگو در بازار

انواع میگو های پرورشی و دریایی بصورت عرضه مستقیم از طریق مجموعه بارفو قابل خریداری است.مقدار سفارش، تعیین نوع بسته بندی و نحوه ارسال به سلیقه و درخواست مشتری ارائه می شود. قیمت گذاری میگو برای فروش خرد بسته به میزان سفارش و موجودی روزانه این محصول دارد و تابعی از فصول مختلف سال است که برای آگاهی از نرخ ها می توانید از کانال تلگرام شرکت استفاده کنید.

پریسا شمسعلی میلانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه آبزیان بارفو شما را به خرید بهترین محصولات چیپس میگو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید