مشاوره و سفارش

انواع میگو تازه :

سالم ترین و باکیفیت ترین گوشت در جهان متعلق به انواع میگو ها است میگو های تازه به دلیل داشتن مواد غذایی غنی در اکثر نقاط دنیا به عنوان غذایی کامل و بسیار خوشمزه مورد توجه هستند. هم میگوی دریایی و هم میگوی پرورشی قابلیت عرضه به شکل تازه صید شده را دارند
بطور کلی میگوی تازه بصورت عمده به دو شکل باسر و بی سر روانه بازار های مصرف می شود.
میگوی تازه بدون سر ماندگاری بیشتری دارد

انواع میگو خشک شده :

از روشهای باستانی نگهداری انواع گوشت های در جهان روش نمک سود کردن و خشک کردن انهاست امروزه سه روش برای خشک کردن میگو ها در جهان متداول است روش سنتی روش صنعتی و روش خشک کردن در خلاء که هر کدام از اینها برای بازار مصرف خاصی قابل ارائه هستند. خشک کردن در خلاء جدیدترین و ایمن ترین روش برای نگهداری میگو است بطوری که عمر میگو خشک شده با این روش بین 20-25 سال خواهد بود.

انواع کنسرو تن ماهی :

از راه های دسترسی سریع و مصرف اسان ابزیان استفاده از کنسرو تن ماهی است بوی ضخم ماهی برای بسیاری قابل تحمل نیست اما کنسروها با حل این مشکل امروز ماهی را به یکی از اقلام پرمصرف در سبد غذایی مردم جهان تبدیل کرده است. ایران به عنوان کشوری با انرژی و کارگر ارزان یکی از تولید کنندگان مهم کنسرو تن ماهی با کیفیت به شمار می رود. تن ماهی های ایرانی معمولا در اوزان 150،180 و 120 گرمی تولید می شوند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
میگوی تازه -سفارشیموجودتماس بگیرید
میگوی منجمد -سفارشیموجودتماس بگیرید
ماهی پرورشی -سفارشیموجودتماس بگیرید
میگوی خشک شده -سفارشیموجودتماس بگیرید
کنسرو تن ماهی طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

گروه بازرگانی فراوری آبزیان بارفو ، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع چیپس میگو و ….. آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آبزیان بارفو

پریسا شمسعلی میلانی

Call Now Buttonتماس بگیرید